Reaktywacja bloga po trzyletniej przerwie.

24.04.2013 – 19:20

Postanowiłam reaktywować swój blog po trzyletniej przerwie, zwłaszcza że po moim odejściu z tzw. “serwisów społecznościowych” (ja bym to ujęła serwisów “trollicznościowych”) sugerowano mi to. Zwłaszcza sugerowały to osoby, które mnie znają i subskrybowały ongiś tego bloga.

Niestety baza danych bloga została uszkodzona, udało mi się odzyskać wpisy ale część komentarzy i kont niestety została bezpowrotnie utracona. Zdarzają się też tzw. krzaki.

Co do serwisów, o których wspomniałam wyżej – odejście moje spowodowane jest tym, że niestety nie potrafię ignorować głupoty i wychodziłam z mylnego założenia, że używając odpowiedniej argumentacji można dotrzeć do każdego – tak więc wplątywałam się w wiele niepotrzebnych “dyskusji” na poziomie, którego nawet nie warto komentować.

Część osób zachęcała mnie do stworzenia bloga naukowego ale nie sądzę abym miała prerogatywy niezbędne by to uczynić. Zamierzam jednak stworzyć tutaj kategorię “nauka” gdzie będę wrzucać co ciekawsze rzeczy związane z tym czego się aktualnie uczę, co aktualnie badam i o czym czytam.

EDIT: Korzystając z tego, że WordPress umożliwia ustawianie dat, dodałam swoje treści publikowane gdzie indziej, z ich oryginalną datą publikacji.

Matrix Reaktywacja

Please follow and like us:

Facebook Comments

 1. 3 komentarze to “Reaktywacja bloga po trzyletniej przerwie.”

 2. Platyna wiecznie zywa!!! Yeahhh leci moj sub :D

  Przez grzegorzB dnia 24 kw. 2013

 3. Widzę że tym razem zwinęłaś zabawki trochę spokojniej i pokopiowałaś swoje wpisy, bo po rezygnacji z Wykopu chyba sama nawet żałowałaś że wszystko poszło w niebyt ;-)

  Bloga chętnie poczytam, zwłaszcza jeśli o Twoich badaniach będzie.

  No i wszystkiego najlepsiejszego z okazji dnia DNA http://en.wikipedia.org/wiki/DNA_day

  Przez jast dnia 25 kw. 2013

 4. Ciesze się, że się zarejestrowałeś. Oczywiście będę tu wrzucać info o moich badaniach, wykładach czy o publikacjach, które mnie zainteresowały. ;-)

  Zwinęłam zabawki bo szkoda mi czasu na użeranie się z głupimi ludźmi a ignorować ich nie potrafię. ;)

  Przez Platyna dnia 25 kw. 2013

Opublikuj komentarz

Captcha Captcha Reload