Weekend!

21.11.2008 – 20:53

Co tu dużo mówić…kocham swoją pracę i swój zawód…ale weekend też kocham. :)

Zawsze staram się go sobie tak zorganizować aby mieć w te dni święty spokój i spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi i kotami. Pobyczyć się, posłuchać muzyki, zapalić shishę – takie dwa dni kiedy człowiek ma czas tylko dla siebie bardzo dobrze wpływają na zdrowie psychiczne. :) (I tak siedzę i zaglądam na te moje “klastrony” aby sprawdzić czy żyją – skrajny pracoholizm no!)

W ten weekend słucham Miriam Makeby – przyznam się od razu, że nie znałam jej muzyki, jednakże gdy umarła nagle telewizja i gazety zaczęły o niej trąbić – a że z natury jestem ciekawska i lubię “czarną” muzykę więc odsłuchałam sobie kilka utworów na ju tjub i muszę przyznać, że podoba mi się.

Ostatnio wzięłam się ponownie za wyszywanie – w końcu nie można się ciągle tylko komputerami zajmować. Bardzo lubię różne kultury i tradycje – mam w domu wiele przedmiotów afrykańskich, arabskich, indyjskich, japońskich, tak więc czemu nie dodać do tego trochę naszej polskiej kultury (tak, wiem jak to brzmi – niestety w Polsce większość osób, która mówi o dziedzictwie narodowym i polskiej kulturze to pisomaniackie oszołomy – pewnie jeszcze rozwinę tę myśl).

Oto kilka zdjęć:

Haft 1.

Haft 2.

Haft 3.

Haft 4.

Haft 5.

Haft 6.

Please follow and like us:

Facebook Comments

Opublikuj komentarz

Captcha Captcha Reload